To nieprawda, że bez serca się umiera bez powietrza żyć się nie da. Nie, Przecież jestem, Obumieram, Marznę, Puchnę, Pękam, Tonę, Konam, Padam, Ale jestem, jestem, czekam.
Ogólnie na wierszach się nie znam, ale ten jest piękny <33
Ogólnie na wierszach się nie znam, ale ten jest piękny <33
OdpowiedzUsuń