Zaplątani w samotność, śleńcząc w otchłani nicości, spędzamy tak kolejny dzień w szarych ścianach pustki. Dobrze, że chociaż to nam zostało, tak nagle nam wszystko wyparowało.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz