wtorek, 14 października 2014

VIII.

Nic tak nie boli
jak wiosna bez słońca.
Przez nic tak nie cierpimy jak przez złość,
                                                     bez złości.
Nigdzie nie poczujemy się tak źle
jak w swoim cudownym domu samotni.
Nie zawsze będzie tak dobrze
                                                   jak wczoraj.
Częściej raczej tak źle
                                                   jak dziś.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz