Nic tak nie boli
jak wiosna bez słońca.
Przez nic tak nie cierpimy jak przez złość,
bez złości.
Nigdzie nie poczujemy się tak źle
jak w swoim cudownym domu samotni.
Nie zawsze będzie tak dobrze
jak wczoraj.
Częściej raczej tak źle
jak dziś.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz